volební sdružení
občanů města Lysá nad Labem

 

Mgr. Jaromír Šalek (*1976)

Do Lysé nad Labem jsem se přistěhoval před 10 lety z pražské Uhříněvsi. Jsem ženatý, máme dvě děti v předškolním věku. Vystudoval jsem Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor vzdělávání dospělých a personální řízení. V profesní kariéře jsem zastával pozici produktového manažera na internetovém portálu pro hledání práce a v odborném nakladatelství. V současné době organizuji firemní vzdělávání se zaměřením na personalistiku a metody štíhlého řízení podniku. Jsem externím hodnotitelem ministerstva školství pro vzdělávací projekty financované z EU. Projektové žádosti také zpracovávám a ve fázi realizační řídím.

 

V práci pro město bych se rád specializoval na oblast školství, vzdělávání a kultury. Chci se zasadit o to, aby všechny děti od 3 let měly místo v mateřské škole nebo v podobném zařízení zřizovaném městem.

Nejsem členem žádné politické strany, ale rozhodl jsem se zapojit do veřejného života, protože mi není lhostejné, jak vypadá město, ve kterém žijeme. V pracovním i osobním životě se řídím heslem: „Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod“.

 

Zpět